O mnie

Nazywam się Aneta Zychma. Jestem szczęśliwą mamą Janka, spełnioną żoną Łukasza i radosną towarzyszką psa Henryka. Mieszkam w Górach Świętokrzyskich. Mam słabość do dobrej literatury i czekolady.

Ukończyłam filologię polską i obecnie studiuję pedagogikę. Regularnie zwiększam swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach m. in. z zakresu mediacji, treningu uważności w pracy z dziećmi, grafomotoryki i terapii ręki. Piszę o rodzicielstwie bliskości, uważnym życiu i emocjach dla portalu dziecisawazne.pl oraz tworzę na zamówienie bajki terapeutyczne.

Specjalizuję się w nowatorskich warsztatach rozwojowych dla dzieci i dorosłych, które dotyczą takich tematów jak: samoregulacja i radzenie sobie z emocjami, rodzicielstwo bliskości, uważność i relaksacja dla najmłodszych, bezpieczna relacja opiekun-dziecko, życzliwość dla siebie i innych. Podczas warsztatów wykorzystuję: techniki mindfulness, elementy pracy z ciałem (głównie joga dla dzieci oraz ćwiczenia motoryki dużej i małej), techniki wizualizacji, elementy relaksacji, trening autogenny Schulza, oddychanie wg De Mill’a, bajkoterapię.

Tulistacja to wyjątkowe miejsce, w którym otulam życzliwością rodziców i dzieci. To właśnie tutaj dzielę się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem w duchu RB, NVC i uważnego życia.

Serdecznie zapraszam do współpracy.